O autorce

Studentka trzeciego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i drugiego roku na kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Gdańskim. Członek Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych działającego na Wydziale Ekonomicznym UG.

A prywatnie… Rodowita Gdynianka, wielbicielka Trójmiasta i… polskich gór. Zagorzała fanka edukacji ekonomicznej i chyba niedoszła pisarka… :)

Zainteresowań ma tak wiele jak gwiazd na niebie, ale wciąż szuka nowych.

Blog dedykuje Łukaszowi.

Kontakt: ania.bendykowska@gmail.com

  1. Wspaniały pomysł z tą stronką Kochanie! Myślę, że wielu ludzi potrzebuje przynajmniej tej podstawowej wiedzy ekonomicznej. Wielką zaletą tego bloga jest między innymi to, że chcesz go prowadzić w sposób uwzględniający różnorodność odbiorców, nie wykluczając osób, dla których język ekonomiczny byłby wyzwaniem, oraz to, że podejmujesz się tematów praktycznych, nie zagłębiając się niepotrzebnie w teorię. Trzymam kciuki za całe przedsięwzięcie!

    P.S. Dziękuję Skarbie za dedykację, to wiele dla mnie znaczy.

  2. Cóż, widzę coraz to nowsze zainteresowania u Ciebie :) Ciekawy blog, myślę, że często będę go odwiedzać, szczególnie, że z ekonomią mam do czynienia prawie dzień w dzień ;) Powodzenia !

  3. Odwalasz brudną robotę moja droga ;) )
    Powodzenia oraz wytrwałości!

Zostaw komentarz

Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>